BetX i forBET – jakie promocje czekają u legalnych operatorów zakładów sportowych

0
538

Wśród bogatej oferty bukmacherskiej ciężko wytypować tego jednego bukmachera, z którym warto nawiązać współpracę. Oczywiście najważniejsza jest ich legalność w prowadzeniu działalności, a takich bukmacherów na polskim rynku nie brakuje. Dzisiaj przyjrzymy się dwóm firmom bukmacherskim, które w swojej ofercie mają atrakcyjne bonusy powitalne dla nowych użytkowników, ale nie brakuje także bonusów dla wiernych platformom graczy.

BetX i forBET – jak zgarnąć środki bonusowe na start?

Chociaż oferty jednego i drugiego bukmachera różnią się kwotą przyznawanych bonusów i to znacznie, to w dalszym ciągu są to jedne z najbardziej atrakcyjnych promocji na rynku bukmacherskim. forBET przyznaje nowym użytkownikom aż 3300 zł na start, a BetX 1000 zł. Aby skorzystać z promocji zarówno w jednym jak i w drugim przypadku należy założyć i zarejestrować pierwsze konto. Następnie w formularzu rejestracyjnym niezbędny będzie kod promocyjny:

Rejestracja konta z wpisaniem odpowiednich kodów, odpala promocje na START.

forBET – jaką ofertę przygotował dla nowych typerów

Na nowo zarejestrowanych użytkowników platformy forBET czekają aż 3 promocje. Pierwsza z nich, zakład bez ryzyka opiewa maksymalnie na kwotę 1300 zł. Zakład bez ryzyka, to swego rodzaju ubezpieczenie, które chroni gracza przed utratą pieniędzy, jeżeli jego pierwszy zakład okaże się nieudany. Jest to niezwykle atrakcyjna propozycja dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z bukmacherką. W praktyce działanie zakładu bez ryzyka wygląda następująco: po założeniu konta i dokonaniu pierwszej wpłaty, gracz może obstawić dowolny mecz czy wydarzenie sportowe, na które oferowane są zakłady. Jeżeli wygra, otrzyma wygrane środki na swoje konto, tak jak w przypadku standardowego zakładu. Jeżeli jednak przegra, firma bukmacherska zwraca mu stawkę, którą obstawił. W tym przypadku bukmacher zwraca przegraną do 1300 zł. To jednak nie koniec bonusów od forBET. Firma wypłaca bonusy od wpłaty drugiego depozytu do 2000 zł, a dodatkowo oferuje aż 30 dni obstawiania wydarzeń sportowych bez pobierania podatku.

BetX – 1000 zł na start dla nowych graczy

BetX podobnie jak konkurencja wita nowych użytkowników zakładem bez ryzyka. Maksymalny cashback jaki przyznaje za przegrany kupon to 350 zł. Kolejną promocją, z której mogą skorzystać nowi użytkownicy to freebety o łącznej wartości 400 zł. Funkcjonowanie freebetu jest proste. Po zarejestrowaniu konta i spełnieniu określonych warunków, gracz otrzymuje od firmy bukmacherskiej środki na darmowy zakład. Gdy gracz otrzyma swój freebet, może go wykorzystać do obstawienia dowolnego wydarzenia sportowego oferowanego przez bukmachera. Jeśli gracz wygra, otrzymuje wygrane środki, jednak warto pamiętać, że zazwyczaj wygrana nie obejmuje stawki z freebetu – gracz otrzymuje tzw. „czysty zysk”. Jeśli jednak typer przegra zakład, nie ponosi żadnej straty, ponieważ stawka była finansowana przez bukmachera. To znaczy, że freebet daje graczom szansę na zdobycie prawdziwych wygranych, nie narażając ich na ryzyko utraty własnych środków. Ostatnią promocją dedykowaną nowym użytkownikom jest bonus od depozytu, który w przypadku bukmachera BetX wynosi maksymalnie 250 zł.

Leave a reply